czwartek, 30 kwietnia 2015

Papiorzane atrakcje!

Witajcie..
Dzisiaj chciałabym podsumować atrakcje, jakie czekają na Was z naszej strony podczas Śląskiego Zlotu Scrapbookingowego... toż to już za nieco ponad tydzień :)

Na początek:


No właśnie.. 15% rabatu na wszystkie bazy i wycinanki dla osób, wybierających odbiór osobisty sklepowych zamówień podczas zlotu. A jeśli do tego końcowy koszt Waszych zakupów przekroczy 50,00zł (dotyczy całego asortymentu sklepu i końcowej kwoty z uwzględnieniem kodu COMBER), to otrzymacie kupon rabatowy na kolejne zakupy, do wykorzystania na www.snipart.pl 


Taki kupon rabatowy otrzyma również każda osoba, która zrobi zakupy na naszym stoisku za min. 50,00zł podczas imprezy 9 maja!

To jeszcze nie koniec! Przy odrobinie chęci można zgarnąć zestaw SnipArtowych produktów, które są nagrodą w naszym zlotowym wyzwaniu.


Monochromatyczną pracę scrapową z tekturką (tekturka nie musi być nasza choć będzie nam bardzo miło zobaczyć nasze produkty w Waszych pracach) należy przynieść na nasze stoisko do godziny 14:30. Spośród zgłoszonych prac zostanie wybrany zwycięzca zabawy, a zwycięska praca zostanie nagrodzona.

Dorzucimy również naszą małą cegiełkę do zlotowego scrapowego stołu. Będziecie mogli na miejscu, za darmo wypróbować nasze tekturki, a my chętnie popatrzymy, co z nich tworzycie :)

To co? Widzimy się w Katowicach?

Pozdrawiam i do zobaczenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz