czwartek, 25 czerwca 2015

Blog Hop - urodziny Snip Artu

No właśnie.. wielkimi krokami zbliżają się nasze pierwsze urodziny! To już rok! Minęło nie wiadomo kiedy...
Z tej okazji pierwsza niespodzianka... zapraszamy do blogowego HOP. Wspólnie z całym zespołem projektowym przygotowałyśmy dla Was zabawę. Nie będziecie zbierać literek, tworzyć haseł czy przymusowo pozostawiać komentarze na blogach naszego DT. Będziecie robić to co kochacie najbardziej - tworzyć!


Zasady zabawy są proste:
Należy odwiedzić blogi całego naszego Design Team'u. Na każdym blogu znajdziecie jedną wytyczną do stworzenia pracy, którą MUSI spełniać Wasze dzieło. Tam też pooglądacie sobie przepiękne inspiracje :) DT liczy pięć osób, więc będzie pięć wytycznych, które interpretować możecie dowolnie :)
Swoje prace zgłaszacie za pomocą żaby na dole posta do 12 lipca 2015r. do 23:55. Prace muszą być nowe, niepublikowane wcześniej, stworzone na nasz urodzinowy blog - hop. Prosimy o link do posta, a nie do całego bloga i oczywiście w poście z pracą należy umieścić link do tej konkretnej notki o naszej zabawie.

Spośród osób, które zgłoszą się do zabawy, WYLOSUJEMY jedną pracę, która zostanie nagrodzona bonem o wartości 30zł na zakupy w naszym sklepie. Dodatkowo zostaną WYBRANE jeszcze dwie najlepsze prace, które otrzymają od nas kupony na zakupy w sklepie z rabatem -30%! 
Także warto się z nami bawić, ponieważ każdy ma szansę na nagrodę, trzeba tylko wykonać pracę, która będzie zawierać WSZYSTKIE nasze wytyczne :)

Zatem do dzieła! Na początek zapraszam do mojego Papierowo, scrapowo, artystycznego zakątka :)

Pozdrawiam

10 komentarzy:

 1. Świetny pomysł! Oczywiście wpisuje się na listę biorących udział i życzę wszystkiego naj!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam! Biegnę dalej :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za świetną zabawę:) I życzę kolejnych twórczych lat:)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajnie fajnie :) melduję obecność!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mogłam sobie odmówić takiej frajdy :) Wszystkiego najlepszego! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeszcze raz Wszystkiego najlepsiejszego :)

  OdpowiedzUsuń