sobota, 28 lipca 2018

Stare monety/ Vintage coins

Witam was wszystkich:)

W moim dzisiejszym poście chciałam wam pokazać po raz pierwszy zrobione przeze mnie monety do wymiany (Trading Coins). Te monety to ekwiwalent ATC, ale oczywiście w okrągłym kształcie i o średnicy 6, 35 cm. Tworzenie ich sprawiło mi wielką frajdę- nie wiem czemu, ale lubię pracować na małych wymiarach. Do ich zrobienia użylam szablonu i tekturek ze Snip-Art, oraz Patina Paste aby nadać im stary, patynowy wygląd. Na koniec dodałam wosk w kolorze bialego złota i monety gotowe:)

Welcome everyone:)
For my today's post I've prepared (for the first time ever) a set of Trading Coins. These cons are an equivalent of ATC, but of corse they are round in shape and have a diameter of 6,35 cm (2,5 inches).
Creating them was a pure fun- I don't really know why, but I love working on a small format. To do them I used stencil ad chipboards from Snip-Art and Patina Paste to give them old, vintage look. At the end I dabbed a little of white gold wax and they are ready:)
Użyte produkty Snip-Art/ Snip-Art products used:


Udanego weekendu i do zobaczenia wkrótce! Wishing you a happy weekend and see you soon!

Asia4 komentarze:

 1. Bardzo ciekawie napisane. Jestem pod wielkim wrażaniem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem do końca czy aby na pewno to są stare monety, ale raczej z numizmatyką niewiele mają wspólnego. Dlatego właśnie tak ważne jest czytanie najróżniejszych opinii przed zakupem monet. Ja chętnie zaglądam do https://www.skarbnicanarodowa.pl/opinie gdzie bez problemu znajduję rzetelne opinie o jakości oraz autentyczności monet.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super artykuł. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Stare monety są przede wszystkim piękne i często możemy je również znaleźć w bardzo dobrej kondycji. Jeśli mi brakuje jakiś monet to ja również lubię sobie czasami zamówić monety. Wtedy czytam niezależne opinie w https://www.skarbnicanarodowa.info.pl/opinie/ i mogę być pewny, że transakcja będzie udana.

  OdpowiedzUsuń