niedziela, 22 marca 2015

i po Skrapowisku...

Witam niedzielnym wieczorem!
Dla mnie każdy zlot to tydzień wyjęty z domowego życia... ale już do siebie doszłam :)
Przedstawiam Wam częściową fotorelację z tego co było:

Byliśmy oczywiście my i SnipArtowe produkty, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Było też sporo nowości, które już niebawem pojawią się w sklepie.
była tradycyjna wymianka zakładkowa......mnóstwo pięknych prac i ciekawe warsztaty...
...oraz darmowe pokazy m.in. Latarni Morskiej, Magicznej Kartki i 13arts, na których wszystkim znana Ayeeda pokazała jak wiele ciekawych efektów można uzyskać przy użyciu gel medium i "magicznego" wypełniacza. Zaprezentowała również nowe kolorki splashy, farbek, nowe wzory masek... ach, można było poznać nowe produkty 13arts i nacieszyć oczy :)


Pokaz embossingu na gorąco prowadzony przez Anię - Lewą Rączkę ze Scrap.com.plPokaz Ayeedy


Następne nasze spotkanie z Wami prawdopodobnie w Rzeszowie, ale o tym wkrótce jak wszystko będzie pewne, a już od jutra kolejne inspiracje naszego zdolnego design team'u.


Pozdrawiam ciepło!11 komentarzy:

 1. Z pewnością było świetnie! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciesze się ze zadowolona jesteś. ...czekamy na nowości. ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwsze koty za płoty..... Super relacja! Jak zawsze życzę prosperity. No do Rzeszowa trochę mi daleko, ale rozważam Katowice. Może się uda. :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Danusiu.. to nie pierwsze nasze koty za płoty, pierwsze były na craft show w październiku w Krakowie ;)
  Nad Rzeszowem też ciągle się zastanawiam, bo to kawał drogi (nie tyle odległościowo co czasowo). No i jeszcze myślę o Wrocławiu w lipcu.. tutaj miałabyś najbliżej :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękujemy za odwiedziny i możliwość poznania Waszego asortymentu. W kilku wzorach naprawdę się zakochałam! :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To my dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w imprezie! A co do wzorów to wiem....te "pochlapane" rameczki ;) Pozdrawiam

   Usuń
 6. Pozwolę sobie skomentować, że album w kształcie zegara jest mojego autorstwa (nie publikowałam go jeszcze nigdzie) a zdjęcie pod nim to pokaz embossingu na gorąco prowadzony przeze mnie. A ja jestem Ania, kolorowAnka czy jak kto woli Lewa Rączka ze Scrap.com.pl
  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń