sobota, 20 stycznia 2018

Pozdrowienia od Asi / Hello from Asia

Witajcie kochani,
bardzo się cieszę, ze jestem tutaj w cudownym Snip Artowym zespole! Nazywam się Asia, znana również jako Lemon Creation. Scrapuję i mediuję od 2015. Zaczynałam od prostych LO, ale szybko zakochałam się w technice mixed media. Założyłam własnego bloga, ogarnęłam social media, a moje serduszko ogarnęło craftowanie. Jestem bardzo szczęśliwa z tego, że mogę robić to co kocham, będąc przy tym członkiem zespołów fantastycznych zespołów DT (wliczając oczywiście w to Snip art). Ciągle poszukuję mojego własnego, unikalnego stylu. Na ten czas lubię trochę eksperymentować. Ale pociąg czuję do czarnego i białego, a moją największą pasją jest art journal i ATC.
Mam nadzieję, że podczas mojego pobytu w Snip art zainspiruję Was i dodam kilka nowych pomysłów. A może nawet uda mi się wyciągnąć Was z Waszej strefy komfortu, bo nie ma nic lepszego niż stawianie sobie wyzwań do zrealizowania!


Możecie mnie znaleźć tutaj
http://www.lemoncreation.com/
https://www.facebook.com/lemoncreations8/notifications/
https://www.instagram.com/lemoncreation/
https://www.youtube.com/channel/UCnSiP80-7LwFXBzNWXhG7GQ?view_as=subscriber


------------------------------------------------------------------

Hi everyone,
So happy to be here, in this lovely Snip-Art Design Team:) My name is Asia, also known as Lemon Creation. I have been scrapping and creating mixed-media projects since 2015. I started with simple scrapbooking layouts, but soon afterwards I fell in love with everything mixed-media. I started my own blog, learn all the social media and crafted my heart out:) Today I am so happy, doing what I love, being a part of few great design teams (Snip-Art included:). I am still finding my own, hopefully unique style. For now I like to experiment a little. But I am attracted by black and white and my biggest passion are art journal and ATC's.
I hope I will give you some inspiration and new ideas along the way. Maybe I'll take you out of your comfort zone as well- there is nothing better than to challenge yourself!

My social media links:
http://www.lemoncreation.com/
https://www.facebook.com/lemoncreations8/notifications/
https://www.instagram.com/lemoncreation/
https://www.youtube.com/channel/UCnSiP80-7LwFXBzNWXhG7GQ?view_as=subscriber

A oto kilka moich przykładowych spraw:
And here are few examples of my work:ATC's 
Art Journal cover


Tags


Scrapbooking


Art Journals


See you soon! xo
Asia

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza