czwartek, 10 września 2020

Ślubny zestaw w różu / A wedding set in pink

Cześć,

ostatnio chodzą za mną zestawy kartka i pudełko. Tak też powstała dzisiejsza praca. Tym razem z przeznaczeniem na wesele, choć układ jest na tyle uniwersalny, że pasowałaby na każdą okazję.

Hello,

recently I create card and box sets. This is also how today's project was created. This time it's intended for a wedding, although the composition is universal enough to suit any occasion.
Tym razem postanowiłem pudełko i kartkę ozdobić tak by się nieco różniły. Na pudełku stworzyłem centralnie ułożoną kompozycję z kwiatów na rozetce i ramce tekturkowej. Do kwiatów dodałem kilka ażurowych listków.

This time I decided to decorate the box and the card so that they differ slightly. On the box, I created a centrally arranged composition of flowers on a rosette and a chipboards frame. I added a few openwork leaves to the flowers.


Kartka to również rozetka i ramka, lecz kwiaty ułożyłem nieco bardziej z boku. Dodałem napis "Moc życzeń" pomalowany biały tuszem akrylowym. Oczywiście i na kartce użyłem ażurowych listków.

There is also a rosette and a frame on the card, but I put the flowers a bit more to the side. I added the words "Moc życzeń" painted with white acrylic ink. Of course, I also used openwork leaves on the card.
Produkty: / Products:


Pozdrawiam,

Regards,


DawidBrak komentarzy:

Prześlij komentarz