poniedziałek, 21 grudnia 2015

Radosnych świąt

Witam,
w "fajniedziałek" zapraszam Was na cieplutką wersję kartki świątecznej.




W pracy wykorzystałam:
    
 
Serdeczne pozdrowienia

niedziela, 20 grudnia 2015

gwiazdka tuż tuż!

Hej! 
Święta zbliżają się wielkimi krokami, pewnie wszyscy jesteście już w wirze świątecznych przygotowań i myślenia nad tym, czy wszystko będzie gotowe na czas :) 
Ja tymczasem chciałabym Wam pokazać dwie śnieżynkowo - gwiazdkowe karteczki w ciepłym klimacie :) 
Pierwsza jest stworzona w bardzo ciepłym wydaniu: 




Druga natomiast jest trochę bardziej miętowo - błękitno chłodna :) 




W pracy użyłam: 

Śnieżynka #3 - 1szt.   Śnieżynka #1 - 1szt.Gwiazdki "doodles" - zestaw

Pozdrawiam Was serdecznie! 

Sajcia

sobota, 19 grudnia 2015

Śnieżny klimat

Witam,
dziś znów zabieram Was w mroźną krainę. Będzie niezwykle klimatycznie. Użyłam bardzo dużo brokatu i bieli, możliwie jak najmocniej rozjaśniając całą pracę. Środek błyszczącej gwiazdy dodatkowo przyozdobiłam mieniącym się kryształkiem.





W pracy wykorzystałam:
 
Pozdrawiam cieplutko

piątek, 18 grudnia 2015

Bomb(k)owa torebka!

Prezenty kupione?
To co w świętach kocham najbardziej to obdarowywanie bliskich prezentami, a tym samym ich pakowanie.
Dzisiaj chciałam Wam pokazać torebkę na drobny upominek, którą ozdobiłam tekturkom bombką :)




Wykorzystałam:
Bombki ażurowe - zestaw - 3szt.
Miłego dnia :)
Choco

czwartek, 17 grudnia 2015

Kurs na świąteczne obrączki do serwetek:)

Witajcie!
Dzisiaj przychodzę do Was z kursikiem
 jak wykonać świąteczne obrączki do serwetek.

Potrzebne będą-
-rurki kartonowe np. po jednorazowych ręcznikach,
które tniemy na mniejsze kawałki,
-papier scrapowy,
-taśma dwustronna,
-kwiatki, sznurek, tekturki-gwiazdki,
-biała farba. brokat, kuleczki styropianowe,
 -papier scrapowy tniemy tak aby owinąć rurki,
 - podklejamy go taśmą dwustronną
  -przyklejamy na rurki:)
  -na końce przyklejamy wyciętym wykrojnikiem ozdobny brzeg
  -po środku przyklejamy taśmę aby umieścić tam tiul(marszczymy go)
  -nawijamy trochę sznurka.
  -gwiazdki malujemy białą farbą i oprószamy je brokatem,
  -przyklejamy na sznurek
 -teraz tylko kilka kwiatków,listki...


  ...styropianowe kuleczki obsypane brokatem
...i gotowe;)


Kursik bardzo prosty i banalnie łatwy.
 Mam nadzieję, że Wam się podoba i wykorzystacie go:)

Wykorzystałam
Śnieżynki #2 - 2szt.

Pozdrawiam Was ciepło i życzę miłego dnia!

środa, 16 grudnia 2015

Śnieżny krajobraz

Witam,
dziś zapraszam Was na kolejną świąteczną inspirację. Tym razem zatopimy się w marzeniach o białych świętach :)





W pracy wykorzystałam:
   


Pozdrawiam cieplutko