środa, 1 czerwca 2016

Warsztaty

Kochani,
Dziś mam dla Was propozycję:
Jeśli lubicie spędzać czas na świeżym powietrzu z dala od zgiełku miasta, robiąc coś, co kochacie, to zapraszam Was do siebie - do siedziby firmy Snip Art na twórcze
spotkanie warsztatowe 18 czerwca 2016r. w godz. 11-15.


 Miejsce spotkania: ul. Długa 104, Borowa k/Łodzi (gm. Koluszki)
Osoby niemobilne mogą dojechać do nas busem Kris Tour, który z Łodzi odjeżdża z przystanku na al. Piłsudskiego przy Kilińskiego (w kierunku Widzewa) i można do niego wsiąść na całej trasie Piłsudskiego - Rokicińska, a przystanek, na którym trzeba wysiąść, jest niemalże przy naszej bramie :)

Koszt warsztatów to 90zł/os.
Zgłoszenia należy przysyłać na adres sklep@snipart.pl do dnia 15.06.2016r. gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

Na warsztatach stworzymy sobie naścienną dekorację "Ważne dni". Złożymy warstwową bazę i ozdobimy ją jednym z wybranych wariantów kolorystycznych:

Klasyczna
Kolorystyka szarości i czerni idealna do nowoczesnego wnętrza. Jeśli ktoś będzie miał ochotę, może poszaleć kolorystycznie z dodatkami.


Męska
Druga propozycja to kolorystyka w męskim stylu, która powstała pod kątem zbliżającego się Dnia Ojca.


 Shabby Chic
 Delikatne beże i motywy kwiatowe w połączeniu z "deseczkami" i koronkami świetnie będą prezentować się na ścianie każdego wnętrza, urządzonego w stylu shabby chic.


Dziewczęca
Różowo - beżowo - kwiatowe kolory mogą być dodatkiem do kobiecego pokoju lub sypialni, a przełamane zielono - żółto - niebieskimi dodatkami stanowić śliczną, wiosenną przypominajkę.


Indywidualna
Ostatnia propozycja to możliwość wycięcia frontów Waszej dekoracji z Waszych ulubionych papierków. Jedyny warunek jest taki, że trzeba pojawić się u nas chwilę wcześniej ze swoimi papierami :)

Należy również przygotować sobie zdjęcia/ilustracje o wymiarach 32x41mm przypominające Wam o ważnych dla Was dniach (najlepiej by zdjęcia były w barwach achromatycznych (odcienie szarości) lub sepii) - ilość dowolna.
Po warsztatach każdy uczestnik będzie mógł zabrać do domu stworzoną przypominajkę :)

Jeszcze tylko kilka fotek stworzonych przeze mnie dekoracji...Jeśli macie jakieś pytania to zostawiajcie je w komentarzach lub na sklep@snipart.pl

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza