środa, 27 maja 2015

Przygotowania do warszawskiego zlotu


 Pozostając jeszcze przez chwilę w klimacie wczorajszego święta, przedstawiam moją propozycję kartki z serii "dla mamy" :) Energetyczna, z papierków Dom Róż, z dużą ilością kwiatów, napisem Kochanej Mamie, pociętymi nutkami i tekturkami Paryż nocą (obiecuję, że w tym tygodniu pojawią się na sklepowych półkach).Zaczynamy pełną parą przygotowania do VIII Ogólnopolskiego Zlotu Scrapbookingu i w związku z tym zapraszamy na zakupy z rabatem i odbiorem osobistym podczas imprezy.
Zakupy na www.snipart.pl trzeba zrobić i opłacić do 11.06.2015r. By skorzystać z 15% rabatu, podczas składania zamówienia należy wpisać kod rabatowy: OZS2015 - rabat dotyczy baz i wycinanek (możliwość skorzystania z rabatu dotyczy zamówień z odbiorem osobistym podczas zlotu 13.06.2015r.)Zaglądajcie na bloga, bo już wkrótce kolejne niespodzianki.

Pozdrawiam

2 komentarze:

 1. Praca jest przepiękna :)
  Jeśli chodzi o rabat to mam pytanie: czy zamówienie należny opłacić przelewem czy można je opłacić podczas odbioru w Warszawie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamówienie należy opłacić przelewem do 11.06.2015r., wtedy na 100% będą zamówione rzeczy dostępne i unikniemy bałaganu związanego z podziałem na zamówienia opłacone i nieopłacone :)

   Usuń