czwartek, 3 grudnia 2015

Girlanda świąteczna


Hej!
W tym roku chcę mieć pięknie przystrojone mieszkanie dla Święta, dlatego powoli dłubię różne ozdoby. I w ramach mojego dzisiejszego kursu pokażę Wam, jak zrobiłam girlandę świąteczną. Jest mega prosta, a wygląda naprawdę fajnie!

OK, więc zaczynamy:

1. Najpierw wycinamy z papieru dowolną ilość trójkątów - ja wycięłam 8. Boki trójkąta mają wymiary 12cm, 17cm i 17cm.


2. Następnie przymocowujemy je do sznurka - ja zrobiłam to za pomocą zszywacza. Można też za pomocą taśmy, ale ja kiedyś próbowałam i trójkąty odklejały się od sznurka. A że i tak będę ozdabiała girlandę to nóżek zszywek i tak nie będzie widać. 


3. OK, teraz przechodzimy do najprzyjemniejszej części - ozdabiania! Ja przygotowałam sobie papierowe serwetki, karty do PL no i oczywiście tekturki :) 


4. Jak pewnie wiecie, nie lubię płaskich prac, więc co się da, przyklejam na kosteczkach 3d. 


5. I girlanda gotowa! Wystarczy ją tylko zawiesić. Zobaczcie, jak wygląda moja:


Materiały:
http://snipart.pl/loft-christmas-zestaw-papierow-p-580.htmlhttp://snipart.pl/zestaw-gwiazdek-p-622.htmlhttp://snipart.pl/renifer-z-gwiazdkami-1szt-p-550.html
http://snipart.pl/balwanek-doodles-1szt-p-558.htmlhttp://snipart.pl/gwiazda-z-reniferem-2szt-male-p-147.htmlhttp://snipart.pl/gwiazdki-1szt-p-554.html
http://snipart.pl/bombki-azurowe-zestaw-3szt-p-566.html

A Wy wzięliście się już za ozdabianie domu? A może też zrobiliście lub macie w planach girlandy? Koniecznie podzielcie się nimi w komentarzach!

Miłego dnia!

2 komentarze:

  1. Hahahah, cała Mru! :D świetna girlanda. Moje koty miałyby zabawkę :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dlatego u nas wisi wysoko, żeby się kot nie dorwał :) Ale i tak próbował doskoczyć do niej :D

      Usuń