sobota, 4 sierpnia 2018

Okładka art jurnala/ Art journal cover

Witam was wszystkich!

Dzisiaj mam dla was troszkę inny projekt. Skończyłam jeden z moich art jurnali i nie pozostało mi nic innego jak zrobić do niego okładkę. A jak okładka, to oczywiście i tekturki i szablony. Ponieważ dla mnie te zeszyty to zbiór moich marzeń i uczuć, postanwiłam zrobić tę okładkę w tematyce jaką bardzo lubię i powtarzam od czasu do czasu  rozgwieżdżone niebo i księżyc:)
Pracę zaczęłam od pokrycia okładki białym gesso, naniosłam na to gwiazdy odbite z szablonu Snip-Art, a gdy wszystko było suche, przykleiłam tekturkowe gwiazdki i pokryłam czarnym gesso. Gesso szybko usunęłam zanim dało radę wyschnąć, zostawiając nierówne, czarno- białe pokrycie; Na to wszystko naniosłam zmieniające kolor farby, a po wyschnięciu dodałam tekturkę z napisem i trochę szklanego brokatu. 

Hi everyone!
Today I have for you a little different project than usually. I have finished one of my art journals and well, I had no choice but to make for it a cover. Or rather embellish it. And when there is a cover, there must be stencils and chipboards. Because for me art journals are the collection of my dreams and feelings, I decided to do this cover in a theme I Really like to do from time to time. I am talking about the starry nigh and a moon:)

I started the project by applying white gesso onto the cover. Then I added some stars with Snip-Art stencil and when everything was dry, I adhered the chipboard stars and covered it all with black gesso. I did not let the gesso to dry and instead I removed it with a baby wipe, which gave me uneven bland and white colour. To cover all that I painted the cover with shimmering colours. After drying I added chipboard sentiment and a little of Glass Glitter.

Użyte produkty od Snip-Art/ Snip-Art products used:

Link do filmiku/ Link to my movie:

https://youtu.be/F12CYxiIYR8


Dziękuję bardzo za odwiedziny i do zobaczenia wkrótce!

Thank you so much for stepping by and see you soon!

Asia


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza