niedziela, 6 września 2015

Skład Design Team'u

Witajcie!
Dziękuję za wszystkie, tak liczne, nadesłane zgłoszenia. Utwierdzam się w przekonaniu, iż zdolnych scraperek ciągle przybywa, a Wasze prace są tak piękne, że bardzo trudno było mi wybrać osobę, która do nas dołączy. Miała być to jedna osóbka, ale nie udało mi się zdecydować tylko na jedną, musiałam również prosić o pomoc pozostałe dziewczyny z zespołu...
...i tak chciałabym Wam przedstawić na razie dwie osoby, które zasilą szeregi naszego DT i przez najbliższe pół roku będą Was pozytywnie i mega twórczo inspirować:

Pamela czyli Mru...

...dla której scrapowanie jest idealnym sposobem na uwiecznianie wszystkich mniej lub bardziej ważnych momentów życia. Styl Mru można zdecydowanie określić jako kolorowy i z mnóstwem warstw, jej prace są pozytywne i radosne, ale nie stroni też od bardziej romantycznych kartek.Sara czyli Sajcia...

...która uwielbiam tworzyć prace pełne energii, kolorów i pozytywnego nastawienia. W jej dorobku artystycznym znajdziecie przede wszystkim layouty, ale również kartki, czasem minialbumy czy tagi.

Już niedługo zobaczycie, co stworzyły z naszymi tekturkami :)


A dzisiaj inspiracja ode mnie, coś nowego, czego jeszcze nie robiłam...
...scrapowy plan lekcji dla mojej córci :)
Mam nadzieję, że choć trochę podniosę jej zapał do nauki, bo jak na razie, po tygodniu szkoły, pyta "ile jeszcze do następnych wakacji?"... co mnie ciut przeraża ;)  W swojej pracy wykorzystałam:

bazę planu lekcji

http://snipart.pl/plan-lekcji-baza-p-523.html

szkolny zestaw wycinanek

http://snipart.pl/szkola-zestaw-wycinanek-p-521.html


motylki

http://snipart.pl/motylki-male-10szt-p-274.htmlpapiery z kolekcji Wieczne Lato

http://snipart.pl/wieczne-lato-zestaw-papierow-p-471.html


Spokojnej niedzieli!

6 komentarzy:

 1. Gratulacje dla wybranych dziewczyn :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję dziewczyny! To będą piękne inspirujące prace. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje dla dziewczyn :) Marta to powiem ci lepiej synek mojej znajomej będąc na wakacjach już zapowiedział że nie będzie chodził do drugiej klasy .....:) a przy okazji do komunii też się nie wybiera :) wiec jeśli dzieci pytają się ile do końca to norma :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziewczyny - gratulacje!
  Marto, plan lekcji - świetny! :))

  OdpowiedzUsuń